ברוכים הבאים

10/3/2010

ברוכים הבאים לאתר שיחסוך לכם הרבה כסף, הרבה מאוד כסף!!...

   משאב המים בעולם

מומחים לאיכות הסביבה בעולם צופים, שהמשבר העולמי הבא במשאבי הטבע יהיה העדר במים שפירים (מי ברז) לשתיה ולא מחסור בנפט כמו שכולם חושבים.
ארגון אומות העולם "אונסקו" צופה: "שניים מתוך שלושה אנשים בעולם יעמדו מול מחסור מים עד סוף 2025, אנשים יאלצו לעזוב את בתיהם ולחפש מים" (אונסקו  UNESCO).
פורסם בחדשות BBC, "משאב המים השפירים העולמי הולך ואוזל, היום לאחד מכול חמש נפשות בעולם אין גישה למים שפירים" !!... 

   משאב המים בישראל

ישראל כמדינה הנמצאת על גבול מדבר סובלת מידי זמן לרצף של מספר שנים שחונות עם מעט מאוד גשם. האוכלוסייה הולכת וגדלה, רמת החיים עולה ועולה ומצד המעשי הממשלה שלנו לא עושה מספיק לפיתרון הבעיה ולתפלת מים. מחסור מים חמור זה נופל עלינו כמשתמשים ואנו נדרשים לשלם מחיר יקר מאוד בעבור המים שאנו צורכים.
אנחנו כאזרחים מהשורה איננו יכולים להשפיע על איתני הטבע ועוד יותר קשה לנו להשפיע על החלטות הממשלה. 
אז מה עושים?

   חוסכים וממחזרים...

נמחזר את ה מים האפורים שמהווים 45% מצריכת המים שלנו ונשתמש בהם פעם נוספת,
ועוד נחסוך במים היכן שאפשר. ראה טיפים ועצות לחיסכון במים >>..

דעתי האישית היא, שכל אחד מאיתנו צריך לדאוג לעצמו לחסוך ולשלם כמה שפחות מבלי לפגוע באיכות החיים של המשפחה שלו. זה בדיוק מה שאני עשיתי...

   מחזור מים אפורים...

אני מציע לכם להשתמש פעם נוספת במים האפורים שהגיעו מהמקלחות מהכיורים והכביסה, לא לזרוק אותם לביוב ושהשתמש בהם להדחת האסלות והשקיית הגינה. זאת פעולה הגיונית ומעשית מאוד.
לאור מצב המים בישראל, מיחזור ה מים האפורים בבית הפרטי מתבקש מאיליו וזה מה שאנחנו אזרחים מהשורה צריכים לעשות. בדרך הזאת נחסוך הרבה מאוד כסף. לאחר שהחזרנו  את ההשקעה בשנתיים הראשונות, נהנה מחיסכון של יותר מ 1,600 ₪ כל שנה נוספת, נהנה מירוק בעניים ונסייע למקורות המים המדלדלים של המדינה שלנו.

   סוד מחזור המים בידיים שלך...

נשמע מעניין, המשך וקרא את החומר באתר, והתקשר אלי 054-5747691 לשיחת פתיחה (חינם) ולתאום פגישת הדגמה להעברת הידע, קבלת "תיק פרויקט, שרטוטים ורשימת הקניות" (בתשלום) או מלא את הטופס בצור קשר >>...